O nas

Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić.

 
Na kulinarnej mapie Warszawy powstało miejsce magiczne. 

W samym sercu Wilanowa, w kompleksie budynków pałacowych, wybudowanych za czasów Jana III Sobieskiego, znajduje się Tajemniczy Ogród. 

Nie każdy potrafi od razu go dostrzec. Jednak jeżeli przypadkiem tu wstąpisz, albo zupełnie świadomie go odnajdziesz – Twoim oczom ukaże się miejsce wyjątkowe. Pełne zakamarków, sekretów i niespodzianek poukrywanych między tuzinami kwiatów i bluszczy. 

Przenieś się choć na chwilę w zupełnie inny świat. Świat klimatycznych starych luster i drzwi, wiekowych drzew, poukrywanych obrazów i dodatków, z których każdy przypomina coś za czym od dawna tęsknisz…

Tajemniczy Ogród to moc zieleni. Dookoła stolików rosną liczne odmiany kwiatów i krzewów owocowych – słynna polska cytryna, czyli pigwa, jagoda kamczacka, jeżyna malinowa czy rajskie jabłuszko.

To kwintesencja lata i idealne miejsce na odpoczynek w samotności lub w gronie najbliższych. Dzięki obrośniętym bluszczem klimatycznym altanom – odnajdziesz kawałek prywatności lub pragnąc kontaktu z innymi ludźmi – usiądziesz na głównym patio przy wspólnym stole. 

Nasz ogród to nie tylko wyjątkowa przestrzeń. To także zupełnie nowy koncept kulinarny, w którym tradycyjna polska kuchnia serwowana jest z nowoczesnym sznytem i dobrym smakiem. Podajemy gościom dania, które nawiązują do historii i tradycji, jednak zobaczą je w nowoczesnej odsłonie. Lekko, sezonowo, niebanalnie.

W Tajemniczym Ogrodzie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Pozwól przyciągnąć się niepowtarzalną atmosferą, muzyką, unoszącym się w powietrzu aromatem serwowanych dań.

Pozwól nam otoczyć Cię magią.

referencje

Co mówią nasi goście?

ADRES

ul. Stanisława Kostki Potockiego 27
02-958 Warszawa

kontakt

+48 579 630 630
rezerwacje@restauracjawilanow.pl

Godziny otwarcia

 

Pon. 12:00 – 21:00

Wt. 12:00 – 21:00

Śr. 12:00 – 21:00

Czw. 12:00 – 21:00

Pt. 12:00 – 22:00

Sob. 12:00 – 22:00

Nd. 12:00 – 21:00